badanie geotechniczne gruntu mazowieckie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jesteście Państwo właśnie na etapie planowania inwestycji handlowej i poszukiwania firmy, jaka pomoże Wam w kwestii wykonania specjalistycznych badań gruntu? A być może jesteście oczywiście na etapie planowania budowy wymarzonego domu i potrzebujecie profesjonalistów, jacy sprawdzą, czy na Waszym gruncie może powstać obiekt według wskazanego projektu? W takim razie jesteście w odpowiednim miejscu - stworzona przez nas firma specjalizuje się w dopełnianiu badań gruntu różnymi, nowoczesnymi metodami. Gwarantujemy, że geotechniczne badanie gruntu w naszym wykonaniu to najwyższa jakość, profesjonalizm oraz bardzo dobra cena.

Proponujemy badania geotechniczne zarówno z przeznaczeniem pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, takie jak na przykład konstrukcja mieszkania. Prowadzona przez nas oferta jest zatem skierowana do konsumentów prywatnych jak oraz korporacji czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, jakie formułuje warunki wodne oraz gruntowe jest stwierdzenie, lub na rzeczowym obszarze można przeprowadzić zamyślone zmiany czy też inwestycję i czy fundamenty pozostały stosownie dobrane. W przeciwnym wypadku istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się nieodwracalnych uszkodzeń takich jak pękanie ścian czy także zapadanie się fundamentów. Można tego uniknąć zamawiając specjalistyczną opinię geotechniczną.

Nasza propozycja obejmuje:

  • badania zagęszczenia podłoża poprzez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak oraz metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT i CPTU (w przypadku trudnych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Zachęcamy do zaznajomienia się z kompletną ofertą naszej firmy oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań oraz niepewności. Pracujący w opisującej nas firmie fachowcy oczekują na Państwa odzew.