badanie geotechniczne gruntu mazowieckie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jesteście Państwo właśnie na etapie planowania inwestycji komercyjnej oraz poszukiwania jednostki gospodarczej, jaka pomoże Wam w kwestii wykonania specjalistycznych badań gruntu? A może jesteście właśnie na etapie planowania budowy wymarzonego domu oraz potrzebujecie fachowców, jacy sprawdzą, czy na Waszym gruncie może powstać budynek wedle wyznaczonego projektu? Zatem w rzeczy samej nie mogliście Państwo trafić lepiej, albowiem nasza jednostka zajmuje się wykonywanie specjalistycznych badań gruntowych, zarówno dla kontrahentów firmowych jak i prywatnych. Gwarantujemy, że geotechniczne badanie gruntu w naszym wykonaniu to najwyższa jakość, fachowość i wybitnie korzystna cena.

Proponujemy badania geotechniczne również z przeznaczeniem pod inwestycje komercyjne jak oraz prywatne, takie jak na przykład budowa domu. Stworzona przez nas oferta jest wobec tego skierowana do klientów prywatnych jak oraz korporacji czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, jakie definiuje warunki wodne oraz gruntowe jest stwierdzenie, czy na konkretnym terenie można przeprowadzić zamyślone zmiany bądź inwestycję oraz czy fundamenty pozostały stosownie dobrane. W przeciwnym wypadku istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się nieodwracalnych defektów takich jak pękanie ścian lub także zapadanie się fundamentów. Wykonując, a raczej zamawiając wykonanie specjalistycznej opinii geotechnicznej wolno tego w prosty sposób uniknąć.

Nasza oferta obejmuje:

  • badania zagęszczenia gruntu poprzez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak i metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT oraz CPTU (w wypadku trudnych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Serdecznie zapraszamy Państwa do sprawdzenia całkowitej oferty, którą dla Was przygotowaliśmy i skorzystania z niej - jeżeli macie jakiekolwiek pytania zachęcamy też do kontaktu. Nasi eksperci wyczekują na Państwa zgłoszenia.