badanie geotechniczne gruntu mazowieckie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Planujecie Państwo inwestycję handlową oraz szukacie firmy, jaka wykona szczególne badanie gruntu? Przewidujecie właśnie budowę swojego pierwszego, wymarzonego, ukochanego domu, posiadacie projekt, ale nie macie pewności, czy faktycznie może on powstać na ziemi jaka Was interesuje, w związku z czym potrzebujecie w tej kwestii profesjonalnej pomocy? Wobec tego naprawdę nie mogliście Państwo trafić lepiej, bo stworzona przez nas firma zajmuje się wykonywanie specjalistycznych badań gruntowych, zarówno dla klientów firmowych jak oraz prywatnych. Gwarantujemy, że geotechniczne badanie gruntu w naszym wykonaniu to najwyższa jakość, fachowość i bardzo przydatna cena.

Oferujemy badania geotechniczne zarówno z przeznaczeniem pod inwestycje komercyjne jak i prywatne, takie jak na przykład konstrukcja domu. Prowadzona przez nas oferta jest wobec tego skierowana do kontrahentów prywatnych jak i korporacji czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, które formułuje warunki wodne i gruntowe jest stwierdzenie, czy na konkretnym terenie wolno przeprowadzić zamyślone zmiany bądź też inwestycję oraz czy fundamenty pozostały prawidłowo dobrane. W przeciwnym wypadku jest niebezpieczeństwo pojawienia się nieodwracalnych uszkodzeń takich jak pękanie ścian lub również zapadanie się fundamentów. Wykonując, a właściwie zamawiając wykonanie specjalistycznej opinii geotechnicznej wolno tego w prosty sposób się ustrzec.

Nasza oferta obejmuje:

  • badania zagęszczenia podłoża przez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak oraz metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT i CPTU (w przypadku trudnych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Uprzejmie zapraszamy Państwa do sprawdzenia pełnej oferty, którą dla Was przygotowaliśmy oraz skorzystania z niej - jeżeli macie jakiekolwiek pytania zachęcamy również do kontaktu. Pracujący w naszej jednostce gospodarczej fachowcy wyczekują na Państwa odzew.