badanie geotechniczne gruntu mazowieckie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jesteście Państwo oczywiście na etapie planowania inwestycji komercyjnej i poszukiwania korporacji, jaka pomoże Wam w kwestii zrealizowania specjalistycznych badań gruntu? Planujecie właśnie budowę swojego pierwszego, wymarzonego, ukochanego domu, posiadacie projekt, ale nie macie pewności, lub faktycznie ma prawo on powstać na ziemi jaka Was interesuje, w związku z czym potrzebujecie w tej kwestii profesjonalnej pomocy? Wobec tego w rzeczy samej nie mogliście Państwo trafić odpowiedniej, albowiem nasza jednostka absorbuje się wykonywanie specjalistycznych badań gruntowych, zarówno dla kontrahentów firmowych jak oraz prywatnych. Zapewniamy, że geotechniczne badanie gruntu w stworzonym przez nas wykonaniu to najważniejsza jakość, profesjonalizm oraz niezmiernie przydatna cena.

Proponujemy badania geotechniczne również z przeznaczeniem pod inwestycje komercyjne jak i prywatne, takie jak na przykład budowa domu. Nasza oferta jest zatem skierowana do klientów prywatnych jak i firm czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, które formułuje warunki wodne oraz gruntowe jest stwierdzenie, czy na praktycznym terenie wolno przeprowadzić zamierzone zmiany lub inwestycję i czy fundamenty zostały należycie dobrane. W przeciwnym wypadku jest niebezpieczeństwo pojawienia się nieodwracalnych uszkodzeń takich jak pękanie ścian czy także zapadanie się fundamentów. Wykonując, a właściwie zamawiając wykonanie specjalistycznej opinii geotechnicznej wolno tego w prosty sposób się ustrzec.

Nasza propozycja obejmuje:

  • badania zagęszczenia podłoża poprzez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak i metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT i CPTU (w wypadku skomplikowanych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań oraz niepewności. Pracujący w opisującej nas firmie fachowcy czekają na Państwa odzew.