badanie geotechniczne gruntu mazowieckie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Postanawiacie Państwo inwestycję handlową i wypatrujecie firmy, jaka wykona specjalne badanie gruntu? Planujecie właśnie budowę własnego pierwszego, wymarzonego, ukochanego mieszkania, macie projekt, jednakowoż nie macie pewności, lub istotnie może on powstać na ziemi jaka Was interesuje, w związku z czym potrzebujecie w tej kwestii fachowej pomocy? W takim razie jesteście w dobrym miejscu - stworzona przez nas firma specjalizuje się w dokonywaniu badań gruntu różnymi, dzisiejszymi metodami. Zapewniamy, że geotechniczne badanie gruntu w naszym wykonaniu to najwyższa jakość, fachowość oraz nadzwyczaj korzystna cena.

Oferujemy badania geotechniczne również z przeznaczeniem pod inwestycje handlowe jak oraz prywatne, takie jak na przykład konstrukcja domu. Stworzona przez nas oferta jest zatem skierowana do klientów prywatnych jak oraz firm czy biur projektowych. Celem badania geotechnicznego, które formułuje warunki wodne oraz gruntowe jest stwierdzenie, czy na praktycznym obszarze wolno przeprowadzić zamyślone zmiany lub też inwestycję oraz czy fundamenty zostały poprawnie dobrane. W przeciwnym wypadku istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się nieodwracalnych uszkodzeń takich jak pękanie ścian lub także zapadanie się fundamentów. Wolno tego uniknąć zamawiając specjalistyczną opinię geotechniczną.

Nasza propozycja obejmuje:

  • badania zagęszczenia podłoża przez sondę dynamiczną, płytę dynamiczną jak i metodą Proctora
  • badania zagęszczenia gruntu sondowaniem statycznym CPT oraz CPTU (w przypadku skomplikowanych warunków)
  • badania nośności podłoża gruntowego sztywną płytą VSS

Zachęcamy do zaznajomienia się z kompletną propozycją należącej do nas firmy i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Pracujący w opisującej nas jednostce gospodarczej fachowcy oczekują na Państwa odzew.