badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Dotychczasowy rynek budowlany rządzi się praktycznymi regulacjami - niezmiernie trudno jest wyobrazić sobie jego działanie bez przeprowadzania tak znaczących w tej branży badań geotechnicznych, jakich celem jest w głównej mierze sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają konsumentów, czy rzeczowy obszar stwarza możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji lub przebudowy czy również potrzebne będą dodatkowe prace. Jako zawodowcy w swojej dyscyplinie, jacy działają na rynku geologicznym od niezmiernie wielu lat możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość oraz porządnie wykonane zadania.

Oferujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przeznaczone jest również pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje prywatne takie jak choćby konstrukcja domów jednorodzinnych. Stworzona przez nas propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i klienci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu całkowicie definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym niedobre dobranie podłoży do rodzaju gruntów na jakim jest ona planowana może skutkować nieodwracalnymi i niestety znacznymi uszkodzeniami konstrukcji budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, lub nie pojawi się szansa pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba oraz warunki gruntowe są trudne, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W opisującej nas szerokiej ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia gruntu.