badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Bieżący rynek budowniczy rządzi się rzeczowymi rozporządzeniami - wybitnie trudno jest wyimaginować sobie jego działanie bez przeprowadzania tak znaczących w tej branży badań geotechnicznych, których celem jest przede wszystkim sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają kontrahentów, czy rzeczowy obszar stwarza możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji bądź też przebudowy lub też nieodzowne będą pomocnicze prace. Jako specjalistyczna firma proponująca usługi geotechniczne od wielu lat, której aktywność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami oraz wiedzą jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że będą to usługi najwyższej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje prywatne takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Prowadzona przez nas propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i kontrahenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu dokumentnie określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieodpowiednie dobranie podłoży do rodzaju gruntów na jakim jest ona planowana ma prawo owocować nieodwracalnymi oraz niestety istotnymi uszkodzeniami konstrukcji obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, lub nie pojawi się szansa pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeżeli zachodzi taka potrzeba i warunki gruntowe są skomplikowane, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W naszej ogromnej ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.