badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne gruntu to profesjonalna usługa, bez której trudno wyobrazić sobie obecny rynek budowniczy - badania prowadzone są odpowiednio bez ustanku, są niezbędne w celu wyznaczenia stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają klientów, czy konkretny teren kreuje możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji lub też przebudowy czy również nieodzowne będą akcesoryjne prace. Jako specjalistyczna jednostka proponująca usługi geotechniczne od wielu lat, której działalność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami oraz zdają sobie sprawę z tego jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa, że będą to profesjonalne usługi najlepszej jakości.

Oferujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje osobiste takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Stworzona przez nas oferta skierowana jest zatem zarówno do konsumentów prywatnych, jak i biznesowych i biur projektowych.

Badania geotechniczne gruntu dogłębnie określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - mogą pojawić się na przykład nieodwracalne rezultaty, które powodują niebezpieczeństwo dla osób korzystających z budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, lub nie pojawi się szansa pękania ścian bądź zapadnięcia się fundamentów warto zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie proponujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy pomiędzy innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeśli zachodzi taka potrzeba i warunki gruntowe są skomplikowane, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W należącej do nas ofercie znajdują się także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.