badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Badanie geotechniczne gruntu to profesjonalna usługa, bez jakiej trudno wyobrazić sobie aktualny rynek budowniczy - badania prowadzone są właściwie nieustannie, są niezbędne w celu wskazania stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają klientów, czy konkretny teren kreuje możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji bądź też przebudowy lub też potrzebne będą akcesoryjne prace. Jako specjalistyczna jednostka proponująca usługi geotechniczne od wielu lat, jakiej aktywność poparta jest doświadczeniem, umiejętnościami oraz wiedzą możemy zapewnić Państwa, że będą to usługi najwyższej jakości.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest również pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje osobiste takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Prowadzona przez nas propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i klienci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu dokładnie określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym niewłaściwe dobranie podłoży do typu gruntów na jakim jest ona planowana ma prawo owocować nieodwracalnymi oraz niestety poważnymi uszkodzeniami konstrukcji budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, czy nie pojawi się możliwość pękania ścian albo zapadnięcia się fundamentów warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie proponujemy przeprowadzane są wyłącznie przez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy pomiędzy innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba oraz warunki gruntowe są skomplikowane, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W należącej do nas ogromnej ofercie znajdują się też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia gruntu.