badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Badanie geotechniczne podłoża to profesjonalna usługa, bez której trudno wyobrazić sobie obecny rynek budowlany - badania prowadzone są właściwie nieustannie, są potrzebne w celu wskazania stanu podłoża oraz jego możliwości. Badania te upewniają klientów, czy konkretny obszar kreuje możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji czy też przebudowy lub również potrzebne będą dodatkowe prace. Jako profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy działają na rynku geologicznym od wybitnie wielu lat jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość i porządnie wykonane zadania.

Oferujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest również pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje prywatne takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Prowadzona przez nas oferta skierowana jest wobec tego zarówno do konsumentów prywatnych, jak i biznesowych oraz biur projektowych.

Badania geotechniczne gruntu dokładnie definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieodpowiednie dobranie podłoży do rodzaju gruntów na jakim jest ona planowana może owocować nieodwracalnymi i niestety istotnymi niedociągnięciami konstrukcji budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, lub nie pojawi się szansa pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba i warunki gruntowe są skomplikowane, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W opisującej nas ofercie znajdują się również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego oraz wtórnego deformowania gruntu.