badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Dotychczasowy rynek budowlany rządzi się praktycznymi prawidłami - wybitnie trudno jest wyimaginować sobie jego działanie bez przeprowadzania tak istotnych w tej branży badań geotechnicznych, jakich celem jest w głównej mierze sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają klientów, czy konkretny obszar kreuje możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji lub przebudowy lub również potrzebne będą dodatkowe prace. Jako zawodowcy w swojej dyscyplinie, którzy funkcjonują na rynku geologicznym od niezwykle wielu lat jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość oraz dobrze wykonane zadania.

Oferujemy geotechniczne badanie gruntu, które przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak i pod inwestycje osobiste takie jak choćby budowa domów jednorodzinnych. Nasza propozycja skierowana jest zatem zarówno do klientów prywatnych, jak oraz biznesowych i biur projektowych.

Badania geotechniczne gruntu gruntownie określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wprost katastrofalny w skutkach - są w stanie pojawić się na przykład niezamienne efekty, jakie wywołują niebezpieczeństwo dla osób korzystających z obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie grozi, czy nie pojawi się szansa pękania ścian albo zapadnięcia się fundamentów należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania jakie oferujemy przeprowadzane są wyłącznie poprzez korzystanie ze specjalistycznych urządzeń - korzystamy pomiędzy innymi z sond dynamicznych, płyt dynamicznych oraz metody Proctora. Jeśli następuje taka potrzeba i warunki gruntowe są skomplikowane, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W opisującej nas ofercie znajdują się również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego deformowania gruntu.