badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Bieżący rynek budowniczy rządzi się praktycznymi regułami - niezmiernie trudno jest wyobrazić sobie jego działanie bez przeprowadzania tak istotnych w tej branży badań geotechnicznych, których celem jest w głównej mierze sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają klientów, czy rzeczowy obszar kreuje możliwości wykonania zaplanowanej inwestycji lub przebudowy lub też konieczne będą akcesoryjne prace. Jako eksperci w swojej dziedzinie, jacy funkcjonują na rynku geologicznym od bardzo wielu lat możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość i poprawnie wykonane zadania.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przekazane jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje prywatne takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Stworzona przez nas propozycja jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i klienci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu całkowicie określa warunku gruntowo - wodne, w związku z czym nieprawidłowy dobór fundamentów może być w tym momencie wręcz katastrofalny w skutkach - są w stanie pojawić się na przykład niezamienne rezultaty, jakie powodują niebezpieczeństwo dla osób korzystających z budynku. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, lub nie pojawi się szansa pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeśli zachodzi taka potrzeba oraz warunki gruntowe są skomplikowane, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU. W naszej ogromnej ofercie znajdują się również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego oraz wtórnego deformowania gruntu.