badanie geotechniczne gruntu śląskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Bieżący rynek budowlany rządzi się konkretnymi prawami - wybitnie trudno jest wyobrazić sobie jego działanie bez przeprowadzania tak ważnych w tej branży badań geotechnicznych, których celem jest przede wszystkim sprawdzenie warunków gruntowych. Badania te upewniają konsumentów, czy konkretny obszar kreuje możliwości zrealizowania zaplanowanej inwestycji bądź przebudowy czy również nieodzowne będą poboczne prace. Jako fachowcy w swojej dziedzinie, którzy funkcjonują na rynku geologicznym od wybitnie wielu lat jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość i prawidłowo wykonane zadania.

Proponujemy geotechniczne badanie gruntu, jakie przeznaczone jest zarówno pod inwestycje komercyjne, jak oraz pod inwestycje prywatne takie jak chociażby konstrukcja domów jednorodzinnych. Nasza oferta jest właściwie nieograniczona - może skorzystać z niej każdy, zarówno osoby, które posiadają firmy jak i kontrahenci prywatni, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Badania geotechniczne gruntu całkowicie definiuje warunku gruntowo - wodne, w związku z czym niedobre dobranie fundamentów do typu gruntów na jakim jest ona planowana ma okazję owocować nieodwracalnymi oraz niestety znacznymi uszkodzeniami konstrukcji obiektu. Dla stu procentowego upewnienia się, że budynkowi nic nie zagraża, lub nie pojawi się szansa pękania ścian lub zapadnięcia się fundamentów warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Nasze badania przeprowadzane są za pośrednictwem specjalistycznych sond dynamicznych, płyt dynamicznych i metody Proctora. Jeżeli następuje taka potrzeba oraz warunki gruntowe są skomplikowane, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU. W opisującej nas ofercie znajdują się też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.