badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jako, że geotechniczne badania podłoża są coraz bardziej przydatną i docenianą usługą, pragniemy zaprezentować Państwu propozycję opisującej nas firmy w tym oczywiście zakresie. Na rynku geologicznym funkcjonujemy już od niezmiernie wielu lat, pozyskując wymagane doświadczenie, mając dobre kwalifikacje i oferując usługi najwyższej jakości.

Nie nastawiamy się wyłącznie na jeden typ konsumentów - tak w zasadzie z należącej do nas oferty ma prawo skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne jak oraz naturalnie firmy. Ofertę adresujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych i biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, bo określa warunki gruntowe oraz wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budowlana ma okazję owocować nieodwracalnymi, poważnymi defektami jego konstrukcji. By temu zapobiec oraz upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną i płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w wypadku trudnych warunków gruntowych, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy również badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu wyznaczenia modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia podłoża.

Jesteśmy ekspertami, jakim możecie Państwo uwierzyć - zachęcamy do zapoznania się z całkowitą propozycją opisującej nas firmy i kontaktu. Zawodowcy z naszej firmy oczekują na Państwa zapytania lub też zgłoszenia.