badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz bardziej doceniana i potrzebna, chcemy zaprezentować Państwu wyspecjalizowaną propozycję naszej firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, proponując swoje usługi zarówno figurom, które posiadają firmy jak i konsumentom prywatnym - nasz profesjonalizm poparty jest latami doświadczeń oraz ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Nie nastawiamy się wyłącznie na jeden rodzaj konsumentów - tak w samej rzeczy z należącej do nas oferty ma prawo skorzystać każdy, również osoby prywatne jak i naturalnie firmy. Propozycję adresujemy do klientów indywidualnych, biznesowych oraz biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest niebezużyteczne, bowiem określa warunki gruntowe oraz wodne. Niedobre dobranie fundamentów do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budowlana może skutkować nieodwracalnymi, istotnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. Takiej sytuacji wolno w wybitnie prosty sposób zapobiec - wystarczy tylko zrealizować opinię geotechniczną gruntu, którą zdołacie Państwo zamówić naturalnie u nas. Gwarantujemy, że zostanie ona wykonana wybitnie od początku do końca oraz kompetentnie

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku trudnych warunków gruntowych, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy także badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia podłoża.

Jako zawodowcy w swoim fachu możemy zapewnić Państwa, iż jesteśmy należytymi postaciami na odpowiednim miejscu oraz że możecie nam uwierzyć. Nasi specjaliści wyczekują na Państwa zgłoszenia oraz zapytania.