badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jako, że geotechniczne badania gruntu są coraz to bardziej potrzebną oraz docenianą usługą, pragniemy opisać Państwu propozycję naszej firmy w tym naturalnie aspekcie. Na rynku geologicznym funkcjonujemy już od niezwykle wielu lat, pozyskując niebezużyteczne doświadczenie, mając profesjonalne kwalifikacje i proponując usługi najlepszej jakości.

Nie nastawiamy się wyłącznie na jeden rodzaj klientów - tak rzeczywiście z naszej oferty ma okazję skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne jak i naturalnie firmy. Propozycję kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych oraz biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest niezbędne, bo określa warunki gruntowe oraz wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budownicza ma okazję skutkować nieodwracalnymi, istotnymi defektami jego konstrukcji. By temu zapobiec i upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną i metodą Proctora
  • w przypadku skomplikowanych warunków gruntowych, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy również badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia podłoża.

Jesteśmy fachowcami, którym możecie Państwo zaufać - zachęcamy do zaznajomienia się z kompletną propozycją opisującej nas firmy oraz kontaktu. Nasi zawodowcy wyczekują na Państwa zgłoszenia oraz zapytania.