badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

W związku z pełny czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz to bardziej lubiana i potrzebna, pragniemy zaprezentować Państwu wyspecjalizowaną propozycję naszej firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, proponując własne usługi zarówno osobom, które posiadają firmy jak i kontrahentom prywatnym - nasz fachowość poparty jest latami doświadczeń oraz ciągłym rozwojem, do jakiego dążymy.

Firma oferuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje komercyjne jak także pod inwestycje osobiste, takie jak na przykład konstrukcja domów jednorodzinnych. Ofertę adresujemy do klientów indywidualnych, biznesowych i biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, bo definiuje warunki gruntowe oraz wodne. Nieodpowiednie dobranie podłoży do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budownicza może skutkować nieodwracalnymi, istotnymi defektami jego konstrukcji. Takiej sytuacji można w niezmiernie prosty sposób zapobiec - wystarczy jedynie zrealizować opinię geotechniczną gruntu, jaką zdołacie Państwo zamówić właśnie u nas. Gwarantujemy, że zostanie ona wykonana niezmiernie całkowicie oraz profesjonalnie

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną i płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku trudnych warunków gruntowych, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy również badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia podłoża.

Jako specjaliści w swoim fachu możemy zapewnić Państwa, że jesteśmy dobrymi osobami na dobrym miejscu oraz że możecie nam uwierzyć. Eksperci z należącej do nas firmy wyczekują na Państwa zapytania lub ewentualnie zgłoszenia.