badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz to bardziej ceniona i potrzebna, chcemy opisać Państwu sprofilowaną propozycję opisującej nas firmy. Na rynku geologicznym funkcjonujemy już od niezwykle wielu lat, pozyskując niebezużyteczne doświadczenie, mając właściwe kwalifikacje i proponując usługi najlepszej jakości.

Nie nastawiamy się wyłącznie na jeden rodzaj klientów - tak właściwie z opisującej nas oferty może skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne jak i bezsprzecznie firmy. Propozycję kierujemy do kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest potrzebne, bo określa warunki gruntowe oraz wodne. Nieodpowiednie dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budowlana ma okazję skutkować nieodwracalnymi, istotnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. Takiej sytuacji można w niezwykle prosty sposób zapobiec - wystarczy jedynie zrealizować opinię geotechniczną gruntu, którą możecie Państwo zamówić oczywiście u nas. Zapewniamy, że zostanie ona wykonana wybitnie wnikliwie oraz kompetentnie

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną i płytą dynamiczną i metodą Proctora
  • w przypadku skomplikowanych warunków gruntowych, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy także badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jako profesjonaliści w swoim fachu jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, iż jesteśmy odpowiednimi osobami na odpowiednim miejscu i że możecie nam uwierzyć. Nasi fachowcy wyczekują na Państwa zgłoszenia i zapytania.