badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jako, że geotechniczne badania podłoża są coraz to bardziej potrzebną i lubianą usługą, pragniemy zaprezentować Państwu propozycję naszej firmy w tym oczywiście aspekcie. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, proponując własne usługi zarówno jednostkom, które posiadają firmy jak i kontrahentom prywatnym - nasz fachowość poparty jest latami doświadczeń i ciągłym rozwojem, do jakiego dążymy.

Nie nastawiamy się jedynie na jeden typ kontrahentów - tak de facto z opisującej nas oferty ma prawo skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne jak oraz oczywiście firmy. Ofertę kierujemy do kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest niebezużyteczne, albowiem określa warunki gruntowe oraz wodne. Nieodpowiednie dobranie fundamentów do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budowlana ma prawo skutkować nieodwracalnymi, istotnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. By temu zapobiec oraz upewnić się, że nie zagraża Ci pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w wypadku skomplikowanych warunków gruntowych, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy też badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia podłoża.

Jesteśmy ekspertami, jakim możecie Państwo uwierzyć - zachęcamy do zaznajomienia się z całkowitą propozycją należącej do nas firmy i kontaktu. Profesjonaliści z opisującej nas firmy wyczekują na Państwa zapytania czy też zgłoszenia.