badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

W związku z pełny czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz bardziej lubiana oraz pomocna, chcemy opisać Państwu sprofilowaną ofertę należącej do nas firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując własne usługi zarówno jednostkom, które posiadają firmy jak i konsumentom prywatnym - nasz fachowość poparty jest latami doświadczeń i ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Firma proponuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje handlowe jak także pod inwestycje osobiste, takie jak na przykład budowa domów jednorodzinnych. Propozycję adresujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych i biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest niebezużyteczne, bo definiuje warunki gruntowe oraz wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budowlana ma okazję owocować niezamiennymi, poważnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. By temu zapobiec i upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku trudnych warunków gruntowych, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jesteśmy specjalistami, jakim możecie Państwo zaufać - zachęcamy do zaznajomienia się z pełną propozycją należącej do nas firmy i kontaktu. Zawodowcy z należącej do nas firmy oczekują na Państwa zapytania lub też zgłoszenia.