badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz to bardziej doceniana i korzystna, pragniemy przedstawić Państwu wyspecjalizowaną propozycję naszej firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując własne usługi zarówno jednostkom, które posiadają firmy jak oraz konsumentom prywatnym - nasz fachowość poparty jest latami doświadczeń oraz ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Firma oferuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje komercyjne jak również pod inwestycje prywatne, takie jak na przykład budowa domów jednorodzinnych. Ofertę kierujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych i biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest potrzebne, albowiem określa warunki gruntowe oraz wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budownicza ma prawo owocować nieodwracalnymi, poważnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. Takiej sytuacji można w wybitnie prosty sposób zapobiec - wystarczy wyłącznie zrealizować opinię geotechniczną gruntu, którą zdołacie Państwo zamówić oczywiście u nas. Gwarantujemy, że zostanie ona wykonana niezwykle wnikliwie i kompetentnie

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku skomplikowanych warunków gruntowych, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy również badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jesteśmy fachowcami, jakim możecie Państwo uwierzyć - zachęcamy do zaznajomienia się z całkowitą propozycją naszej firmy i kontaktu. Specjaliści z należącej do nas firmy oczekują na Państwa zapytania czy też zgłoszenia.