badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jako, że geotechniczne badania gruntu są coraz bardziej przydatną oraz docenianą usługą, pragniemy zaprezentować Państwu ofertę opisującej nas firmy w tym oczywiście aspekcie. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, proponując swoje usługi zarówno figurom, które posiadają firmy jak i kontrahentom prywatnym - nasz profesjonalizm poparty jest latami doświadczeń i ciągłym rozwojem, do jakiego dążymy.

Firma oferuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje komercyjne jak również pod inwestycje prywatne, takie jak na przykład budowa domów jednorodzinnych. Ofertę adresujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych i biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, bo określa warunki gruntowe i wodne. Niedobre dobranie fundamentów do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budownicza może owocować niezamiennymi, istotnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. Takiej sytuacji można w nadzwyczaj prosty sposób zapobiec - wystarczy jedynie wykonać opinię geotechniczną gruntu, którą zdołacie Państwo zamówić oczywiście u nas. Zapewniamy, że zostanie ona wykonana niezmiernie całkowicie oraz kompetentnie

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w wypadku skomplikowanych warunków gruntowych, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy też badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu wyznaczenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jako specjaliści w swoim fachu możemy zapewnić Państwa, że jesteśmy stosownymi postaciami na dobrym miejscu oraz że możecie nam uwierzyć. Nasi zawodowcy oczekują na Państwa zgłoszenia oraz zapytania.