badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

Jako, że geotechniczne badania podłoża są coraz bardziej przydatną oraz lubianą usługą, chcemy przedstawić Państwu propozycję naszej firmy w tym oczywiście zakresie. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując swoje usługi zarówno postaciom, które posiadają firmy jak oraz klientom prywatnym - nasz fachowość poparty jest latami doświadczeń i ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Firma proponuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje handlowe jak także pod inwestycje osobiste, takie jak na przykład konstrukcja domów jednorodzinnych. Ofertę adresujemy do kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest niebezużyteczne, albowiem określa warunki gruntowe oraz wodne. Nieodpowiednie dobranie podłoży do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budowlana ma okazję owocować niezamiennymi, poważnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. By temu zapobiec i upewnić się, że nie zagraża Ci pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną i metodą Proctora
  • w przypadku skomplikowanych warunków gruntowych, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jesteśmy specjalistami, którym możecie Państwo zaufać - zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą należącej do nas firmy oraz kontaktu. Nasi specjaliści wyczekują na Państwa zgłoszenia i zapytania.