badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 503 376 997

      Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 503 376 997 
      Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 503 376 997 
       Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 503 376 997 
      Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 503 376 997 

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz bardziej ceniona i potrzebna, chcemy przedstawić Państwu wyspecjalizowaną propozycję należącej do nas firmy. Na rynku geologicznym funkcjonujemy już od niezmiernie wielu lat, pozyskując potrzebne doświadczenie, posiadając właściwe kwalifikacje oraz oferując usługi najlepszej jakości.

Firma proponuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje komercyjne jak także pod inwestycje prywatne, takie jak na przykład konstrukcja domów jednorodzinnych. Propozycję adresujemy do klientów indywidualnych, biznesowych oraz biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, albowiem definiuje warunki gruntowe i wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budowlana ma prawo skutkować niezamiennymi, istotnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. By temu zapobiec oraz upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną i płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku trudnych warunków gruntowych, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy też badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia gruntu.

Jako eksperci w swoim fachu możemy zagwarantować Państwa, iż jesteśmy właściwymi figurami na słusznym miejscu oraz że możecie nam zaufać. Nasi eksperci czekają na Państwa zgłoszenia i zapytania.