badanie geotechniczne gruntu zachodniopomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jako, że geotechniczne badania gruntu są coraz bardziej przydatną i docenianą usługą, chcemy zaprezentować Państwu ofertę naszej firmy w tym naturalnie aspekcie. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, proponując swoje usługi zarówno jednostkom, które posiadają firmy jak oraz klientom prywatnym - nasz profesjonalizm poparty jest latami doświadczeń oraz ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Firma oferuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje handlowe jak też pod inwestycje prywatne, takie jak na przykład budowa domów jednorodzinnych. Propozycję kierujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych i biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest niebezużyteczne, albowiem definiuje warunki gruntowe oraz wodne. Nieodpowiednie dobranie fundamentów do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budownicza ma prawo skutkować niezamiennymi, istotnymi defektami jego konstrukcji. By temu zapobiec oraz upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną i metodą Proctora
  • w wypadku skomplikowanych warunków gruntowych, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia podłoża.

Jesteśmy specjalistami, jakim możecie Państwo zaufać - zachęcamy do zapoznania się z całkowitą propozycją naszej firmy oraz kontaktu. Fachowcy z naszej firmy wyczekują na Państwa zapytania lub zgłoszenia.