badanie geotechniczne gruntu zachodniopomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jako, że geotechniczne badania gruntu są coraz to bardziej potrzebną oraz lubianą usługą, chcemy przedstawić Państwu ofertę opisującej nas firmy w tym właśnie aspekcie. Na rynku geologicznym działamy już od bardzo wielu lat, pozyskując potrzebne doświadczenie, posiadając właściwe kwalifikacje i proponując usługi najlepszej jakości.

Nie nastawiamy się wyłącznie na jeden rodzaj kontrahentów - tak w gruncie rzeczy z opisującej nas oferty ma prawo skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne jak oraz naturalnie firmy. Propozycję adresujemy do klientów indywidualnych, biznesowych i biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, bo określa warunki gruntowe i wodne. Nieodpowiednie dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budownicza ma okazję owocować nieodwracalnymi, istotnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. Takiej sytuacji wolno w niezmiernie prosty sposób zapobiec - wystarczy wyłącznie wykonać opinię geotechniczną gruntu, którą możecie Państwo zamówić właśnie u nas. Gwarantujemy, że zostanie ona wykonana bardzo dogłębnie i profesjonalnie

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku trudnych warunków gruntowych, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jesteśmy fachowcami, jakim możecie Państwo uwierzyć - zachęcamy do zaznajomienia się z kompletną propozycją naszej firmy i kontaktu. Fachowcy z opisującej nas firmy wyczekują na Państwa zapytania bądź zgłoszenia.