badanie geotechniczne gruntu zachodniopomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

W związku z pełny czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz bardziej lubiana i korzystna, chcemy zaprezentować Państwu sprofilowaną ofertę naszej firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując własne usługi zarówno osobom, które posiadają firmy jak i klientom prywatnym - nasz profesjonalizm poparty jest latami doświadczeń oraz ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Firma proponuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje komercyjne jak też pod inwestycje osobiste, takie jak na przykład budowa domów jednorodzinnych. Propozycję kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych i biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest potrzebne, bowiem określa warunki gruntowe i wodne. Nieodpowiednie dobranie fundamentów do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budownicza może owocować nieodwracalnymi, istotnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. Takiej sytuacji można w niezwykle prosty sposób zapobiec - wystarczy wyłącznie wykonać opinię geotechniczną gruntu, jaką możecie Państwo zamówić naturalnie u nas. Gwarantujemy, że zostanie ona wykonana niezwykle dokumentnie oraz profesjonalnie

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w wypadku skomplikowanych warunków gruntowych, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy również badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia podłoża.

Jesteśmy fachowcami, którym możecie Państwo zaufać - zachęcamy do zaznajomienia się z całkowitą ofertą naszej firmy i kontaktu. Specjaliści z naszej firmy oczekują na Państwa zapytania bądź też zgłoszenia.