badanie geotechniczne gruntu zachodniopomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz bardziej lubiana i potrzebna, pragniemy zaprezentować Państwu sprofilowaną propozycję należącej do nas firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując własne usługi zarówno osobom, które posiadają firmy jak oraz konsumentom prywatnym - nasz fachowość poparty jest latami doświadczeń i ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Firma oferuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje komercyjne jak również pod inwestycje prywatne, takie jak na przykład konstrukcja domów jednorodzinnych. Propozycję adresujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych oraz biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, albowiem definiuje warunki gruntowe oraz wodne. Nieodpowiednie dobranie fundamentów do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budownicza ma prawo skutkować nieodwracalnymi, poważnymi defektami jego konstrukcji. Takiej sytuacji wolno w bardzo prosty sposób zapobiec - wystarczy tylko wykonać opinię geotechniczną gruntu, jaką możecie Państwo zamówić naturalnie u nas. Gwarantujemy, że zostanie ona wykonana niesłychanie dokładnie i kompetentnie

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną i płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w wypadku skomplikowanych warunków gruntowych, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wyznaczenia modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia podłoża.

Jako zawodowcy w swoim fachu jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że jesteśmy właściwymi osobami na dobrym miejscu oraz że możecie nam uwierzyć. Zawodowcy z naszej firmy wyczekują na Państwa zapytania lub też zgłoszenia.