badanie geotechniczne gruntu zachodniopomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz to bardziej lubiana oraz korzystna, chcemy przedstawić Państwu wyspecjalizowaną propozycję należącej do nas firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując swoje usługi zarówno postaciom, które posiadają firmy jak oraz konsumentom prywatnym - nasz fachowość poparty jest latami doświadczeń oraz ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Firma oferuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje komercyjne jak też pod inwestycje prywatne, takie jak na przykład konstrukcja domów jednorodzinnych. Propozycję kierujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych oraz biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest niebezużyteczne, bowiem określa warunki gruntowe i wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budowlana może skutkować niezamiennymi, poważnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. By temu zapobiec i upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną i płytą dynamiczną i metodą Proctora
  • w przypadku skomplikowanych warunków gruntowych, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy również badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu wyznaczenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia podłoża.

Jesteśmy specjalistami, którym możecie Państwo uwierzyć - zachęcamy do zaznajomienia się z pełną propozycją należącej do nas firmy oraz kontaktu. Specjaliści z naszej firmy wyczekują na Państwa zapytania lub też zgłoszenia.