badanie geotechniczne gruntu zachodniopomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jako, że geotechniczne badania gruntu są coraz bardziej przydatną i docenianą usługą, pragniemy zaprezentować Państwu propozycję opisującej nas firmy w tym oczywiście zakresie. Na rynku geologicznym funkcjonujemy już od bardzo wielu lat, pozyskując wymagane doświadczenie, mając należyte kwalifikacje oraz proponując usługi najlepszej jakości.

Firma oferuje badanie geotechniczne gruntu pod inwestycje komercyjne jak również pod inwestycje osobiste, takie jak na przykład budowa domów jednorodzinnych. Ofertę kierujemy do kontrahentów indywidualnych, biznesowych i biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, albowiem definiuje warunki gruntowe i wodne. Nieodpowiednie dobranie fundamentów do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budownicza może owocować niezamiennymi, poważnymi defektami jego konstrukcji. Takiej sytuacji wolno w niezwykle prosty sposób zapobiec - wystarczy jedynie wykonać opinię geotechniczną gruntu, jaką zdołacie Państwo zamówić oczywiście u nas. Gwarantujemy, że zostanie ona wykonana wybitnie całkowicie i profesjonalnie

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w wypadku skomplikowanych warunków gruntowych, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy również badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia podłoża.

Jesteśmy zawodowcami, jakim możecie Państwo zaufać - zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą należącej do nas firmy i kontaktu. Profesjonaliści z należącej do nas firmy wyczekują na Państwa zapytania lub zgłoszenia.