badanie geotechniczne gruntu zachodniopomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz bardziej ceniona oraz korzystna, pragniemy zaprezentować Państwu wyspecjalizowaną ofertę należącej do nas firmy. Na rynku geologicznym działamy już od niezwykle wielu lat, zdobywając potrzebne doświadczenie, mając odpowiednie kwalifikacje oraz oferując usługi najlepszej jakości.

Nie nastawiamy się jedynie na jeden rodzaj kontrahentów - tak ściśle mówiąc z naszej oferty może skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne jak i oczywiście firmy. Propozycję adresujemy do kontrahentów indywidualnych, biznesowych i biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest niezbędne, albowiem określa warunki gruntowe i wodne. Niedobre dobranie fundamentów do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budowlana ma prawo owocować nieodwracalnymi, poważnymi defektami jego konstrukcji. By temu zapobiec oraz upewnić się, że nie zagraża Ci pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, warto zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną i płytą dynamiczną i metodą Proctora
  • w przypadku trudnych warunków gruntowych, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy też badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jesteśmy profesjonalistami, którym możecie Państwo uwierzyć - zachęcamy do zaznajomienia się z całkowitą propozycją należącej do nas firmy oraz kontaktu. Profesjonaliści z naszej firmy wyczekują na Państwa zapytania bądź też zgłoszenia.