badanie geotechniczne gruntu zachodniopomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jako, że geotechniczne badania gruntu są coraz bardziej potrzebną i lubianą usługą, pragniemy zaprezentować Państwu ofertę opisującej nas firmy w tym oczywiście zakresie. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując swoje usługi zarówno figurom, które posiadają firmy jak i klientom prywatnym - nasz profesjonalizm poparty jest latami doświadczeń i ciągłym rozwojem, do jakiego dążymy.

Nie nastawiamy się jedynie na jeden rodzaj kontrahentów - tak rzeczywiście z należącej do nas oferty może skorzystać każdy, również osoby prywatne jak i oczywiście firmy. Ofertę adresujemy do kontrahentów indywidualnych, biznesowych i biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, bo definiuje warunki gruntowe i wodne. Niedobre dobranie fundamentów do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budownicza ma okazję skutkować niezamiennymi, poważnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. Takiej sytuacji można w niezmiernie prosty sposób zapobiec - wystarczy wyłącznie zrealizować opinię geotechniczną gruntu, którą zdołacie Państwo zamówić właśnie u nas. Gwarantujemy, że zostanie ona wykonana niezmiernie gruntownie oraz kompetentnie

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną i płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku trudnych warunków gruntowych, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia podłoża.

Jako zawodowcy w swoim fachu możemy zagwarantować Państwa, iż jesteśmy odpowiednimi postaciami na dobrym miejscu i że możecie nam uwierzyć. Nasi eksperci oczekują na Państwa zgłoszenia i zapytania.