badanie geotechniczne gruntu zachodniopomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz bardziej doceniana i korzystna, chcemy opisać Państwu wyspecjalizowaną propozycję należącej do nas firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, proponując własne usługi zarówno jednostkom, które posiadają firmy jak oraz klientom prywatnym - nasz profesjonalizm poparty jest latami doświadczeń oraz ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Nie nastawiamy się wyłącznie na jeden typ kontrahentów - tak w samej rzeczy z opisującej nas oferty ma prawo skorzystać każdy, również osoby prywatne jak i oczywiście firmy. Propozycję adresujemy do kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest potrzebne, albowiem określa warunki gruntowe oraz wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budownicza może skutkować niezamiennymi, istotnymi defektami jego konstrukcji. By temu zapobiec i upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną i płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku skomplikowanych warunków gruntowych, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy również badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wyznaczenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia podłoża.

Jako zawodowcy w swoim fachu możemy zagwarantować Państwa, że jesteśmy słusznymi figurami na dobrym miejscu oraz że możecie nam uwierzyć. Nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia oraz zapytania.