badanie geotechniczne gruntu zachodniopomorskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jako, że geotechniczne badania podłoża są coraz to bardziej potrzebną oraz docenianą usługą, chcemy przedstawić Państwu ofertę opisującej nas firmy w tym właśnie aspekcie. Na rynku geologicznym działamy już od bardzo wielu lat, zdobywając potrzebne doświadczenie, posiadając odpowiednie kwalifikacje oraz oferując usługi najwyższej jakości.

Nie nastawiamy się jedynie na jeden typ konsumentów - tak faktycznie z należącej do nas oferty ma prawo skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne jak i oczywiście firmy. Ofertę adresujemy do klientów indywidualnych, biznesowych oraz biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest potrzebne, bowiem definiuje warunki gruntowe i wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budowlana ma okazję skutkować nieodwracalnymi, poważnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. Takiej sytuacji wolno w niezwykle prosty sposób zapobiec - wystarczy jedynie zrealizować opinię geotechniczną gruntu, jaką możecie Państwo zamówić oczywiście u nas. Zapewniamy, że zostanie ona wykonana wybitnie całkowicie i kompetentnie

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku skomplikowanych warunków gruntowych, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia podłoża.

Jako specjaliści w swoim fachu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa, że jesteśmy odpowiednimi osobami na słusznym miejscu oraz że możecie nam uwierzyć. Profesjonaliści z naszej firmy oczekują na Państwa zapytania lub ewentualnie zgłoszenia.