badanie geotechniczne gruntu małopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens jedynie w wypadku, kiedy przeprowadzane jest przez osoby z trafnymi kwalifikacjami, doświadczeniem i umiejętnościami, które zdobyte pozostały przez lata doświadczeń. W naszej jednostce gospodarczej pracują jedynie eksperci w swoim fachu, jacy mogą zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak również pod inwestycje komercyjne. Nasza propozycja skierowana jest zatem dla każdego - również dla ludzi prywatnych jak oraz firm czy biur inżynieryjnych lub urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to ogromnie ważny proceder, którego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych oraz hydrologicznych. W związku z powyższym, istnieje obszerne ryzyko, że jeśli fundamenty, jakie mają powstać na praktycznym gruncie pozostaną względem niego nieodpowiednio dobrane, pojawią się niezamienne efekty, nawet w postaci defektów konstrukcji. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian czy też zapadnięcia się fundamentów - by tak się nie stało należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania geotechniczne gruntu robimy przy pomocy specjalistycznych sprzętów, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w skomplikowanych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do jakiegokolwiek zadania podchodzimy z należytą starannością - jako doświadczeni fachowcy wiemy, jak niezmiernie znacząca jest jakość. Możecie nam Państwo zaufać.