badanie geotechniczne gruntu małopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to profesjonalna usługa coraz to bardziej przydatna, wolno ogłosić, że niezbędna, jednakże ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez ekspertów w swojej dyscyplinie i osoby posiadające doświadczenie, wiedzę i niezbędne ku temu urządzenia. W należącej do nas jednostce gospodarczej pracują zaledwie zawodowcy w swoim fachu, jacy mogą zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak też pod inwestycje handlowe. Z nasze oferty ma okazję skorzystać właściwie każdy, kto potrzebuje specjalistycznych badań geotechnicznych - ma prawo to być zarówno figura prywatna jak i naturalnie firmy, wszystkich niezwykle gorąco zachęcamy.

Geotechniczne badanie gruntu to nadzwyczaj ważny proceder, jakiego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych oraz hydrologicznych. W związku z powyższym, jest ogromne niebezpieczeństwo, że jeśli fundamenty, jakie mają powstać na rzeczowym gruncie zostaną względem niego nietrafnie dobrane, pojawią się nieodwracalne skutki, nawet w postaci uszkodzeń konstrukcji. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian bądź zapadnięcia się fundamentów - aby tak się nie stało należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania geotechniczne gruntu robimy przy wsparciu specjalistycznych sprzętów, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w skomplikowanych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam przekazywane wykonujemy w głównej mierze z olbrzymia starannością - to istotne, albowiem jakość w przypadku tego rodzaju, jak oraz prawdopodobnie wielu innych usług ma główne znaczenie.