badanie geotechniczne gruntu małopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens jedynie w przypadku, kiedy tak właściwie przeprowadzane jest przez osoby z dobrymi kwalifikacjami, doświadczeniem i umiejętnościami, jakie zdobyte pozostały przez lata doświadczeń. W należącej do nas jednostce gospodarczej pracują zaledwie specjaliści w swoim fachu, którzy mogą zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przekazanych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak także pod inwestycje handlowe. Stworzona przez nas propozycja skierowana jest wobec tego dla każdego - zarówno dla osób prywatnych jak i firm czy biur projektowych albo urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to nadzwyczaj ważny proceder, jakiego celem jest wyznaczenie warunków gruntowych oraz hydrologicznych. Jeśli okaże się, że fundamenty zostały dobrane w nieodpowiedni sposób, ma okazję stwarzać to duże niebezpieczeństwo pojawiania się nieodwracalnych uszkodzeń, jakie w efekcie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników budynku. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian albo zapadnięcia się fundamentów - aby tak się nie stało należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Wszystkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem niezmiernie specjalistycznych, wysokiej jakości, profesjonalnych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam powierzane wykonujemy w głównej mierze z gigantyczna starannością - to istotne, bowiem jakość w przypadku tego rodzaju, jak oraz prawdopodobnie wielu innych usług ma główne znaczenie.