badanie geotechniczne gruntu małopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to usługa coraz to bardziej korzystna, można powiedzieć, że niebezużyteczna, jednak ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez speców w swojej dziedzinie oraz osoby posiadające doświadczenie, wiedzę i potrzebne ku temu urządzenia. W opisującej nas firmie pracują jedynie specjaliści w swoim fachu, którzy mogą zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przekazanych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak również pod inwestycje komercyjne. Nasza propozycja skierowana jest wobec tego dla każdego - również dla ludzi prywatnych jak i korporacji czy biur inżynieryjnych lub urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to bardzo ważny proceder, jakiego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych oraz wodnych. Jeżeli okaże się, że fundamenty pozostały dobrane w niedostateczny sposób, ma prawo stwarzać to obszerne ryzyko pojawiania się nieodwracalnych uszkodzeń, jakie w rezultacie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników budynku. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian albo zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało warto złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania geotechniczne gruntu robimy przy wsparciu specjalistycznych sprzętów, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do każdego zadania podchodzimy z należytą starannością - jako obeznani fachowcy wiemy, jak niezmiernie znacząca jest jakość. Możecie nam Państwo zaufać.