badanie geotechniczne gruntu małopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens jedynie w wypadku, kiedy tak właściwie przeprowadzane jest przez osoby z stosownymi kwalifikacjami, doświadczeniem i umiejętnościami, które zdobyte pozostały przez lata doświadczeń. W naszej firmie pracują zaledwie zawodowcy w swoim fachu, jacy są w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przekazanych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak także pod inwestycje komercyjne. Z nasze oferty może skorzystać właściwie każdy, kto potrzebuje specjalistycznych badań geotechnicznych - może to być również figura prywatna jak oraz oczywiście firmy, wszystkich bardzo gorąco zachęcamy.

Geotechniczne badanie gruntu to niezmiernie istotny proceder, którego celem jest wyznaczenie warunków gruntowych i wodnych. W związku z powyższym, jest obszerne ryzyko, że jeśli fundamenty, które mają powstać na praktycznym gruncie pozostaną względem niego niewłaściwie dobrane, pojawią się niezamienne efekty, nawet w postaci defektów konstrukcji. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian albo zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania geotechniczne gruntu robimy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w trudnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam powierzane wykonujemy w głównej mierze z ogromna starannością - to ważne, bowiem jakość w przypadku tego typu, jak oraz prawdopodobnie wielu innych usług ma newralgiczne znaczenie.