badanie geotechniczne gruntu małopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to profesjonalna usługa coraz bardziej potrzebna, wolno powiedzieć, że niebezużyteczna, niemniej jednak ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez profesjonalistów w swojej dyscyplinie oraz osoby posiadające doświadczenie, wiedzę i potrzebne ku temu urządzenia. W naszej jednostce gospodarczej pracują zaledwie profesjonaliści w swoim fachu, jacy są w stanie zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przekazanych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak również pod inwestycje handlowe. Prowadzona przez nas oferta skierowana jest zatem dla każdego - również dla osób prywatnych jak i korporacji czy biur inżynieryjnych bądź urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niezwykle znaczący proceder, jakiego celem jest określenie warunków gruntowych i hydrologicznych. Jeżeli okaże się, że fundamenty pozostały dobrane w niedostateczny sposób, ma prawo stwarzać to duże ryzyko pojawiania się nieodwracalnych defektów, jakie w rezultacie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników budynku. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian bądź zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Wszystkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem wybitnie specjalistycznych, wysokiej jakości, kompetentnych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w trudnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam przekazywane wykonujemy w głównej mierze z kolosalna starannością - to istotne, bowiem jakość w wypadku tego rodzaju, jak i pewnie wielu innych usług ma nadrzędne znaczenie.