badanie geotechniczne gruntu małopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens jedynie w przypadku, kiedy przeprowadzane jest przez osoby z dobrymi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz umiejętnościami, jakie zdobyte pozostały przez lata doświadczeń. W opisującej nas jednostce gospodarczej pracują zaledwie specjaliści w swoim fachu, jacy mogą zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak również pod inwestycje komercyjne. Z nasze oferty ma prawo skorzystać właściwie każdy, kto potrzebuje specjalistycznych badań geotechnicznych - ma prawo to być zarówno postać prywatna jak oraz bezsprzecznie firmy, wszystkich niesłychanie gorąco zachęcamy.

Geotechniczne badanie gruntu to nadzwyczaj znaczący proceder, jakiego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych oraz wodnych. Jeżeli okaże się, że fundamenty pozostały dobrane w niedostateczny sposób, ma okazję stwarzać to ogromne ryzyko pojawiania się nieodwracalnych defektów, które w efekcie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników budynku. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian lub zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Wszelkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem niezwykle specjalistycznych, wysokiej jakości, profesjonalnych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w trudnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do jakiegokolwiek zadania podchodzimy z należytą dokładnością - jako obeznani fachowcy zdajemy sobie sprawę z tego, jak wybitnie znacząca jest jakość. Możecie nam Państwo uwierzyć.