badanie geotechniczne gruntu małopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu to usługa coraz to bardziej przydatna, można oznajmić, że niebezużyteczna, jednakże ma ona sens wyłącznie kiedy jest przeprowadzana przez fachowców w swojej dyscyplinie oraz osoby posiadające doświadczenie, wiedzę oraz potrzebne ku temu urządzenia. W należącej do nas firmie pracują zaledwie zawodowcy w swoim fachu, jacy są w stanie zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak też pod inwestycje komercyjne. Nasza propozycja skierowana jest zatem dla każdego - zarówno dla ludzi prywatnych jak oraz firm czy biur projektowych lub urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niezmiernie znaczący proceder, jakiego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych oraz wodnych. W związku z powyższym, jest kolosalne niebezpieczeństwo, że jeżeli fundamenty, które mają powstać na rzeczowym gruncie zostaną względem niego nieodpowiednio dobrane, pojawią się nieodwracalne skutki, nawet w postaci defektów konstrukcji. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian lub zapadnięcia się fundamentów - aby tak się nie stało należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Wszystkie przeprowadzane przez nas badania są wykonywane wyłącznie z zastosowaniem wybitnie specjalistycznych, wysokiej jakości, fachowych urządzeń, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża lub badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT oraz CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam powierzane wykonujemy w głównej mierze z ogromna starannością - to istotne, bowiem jakość w przypadku tego typu, jak oraz zapewne wielu innych usług ma główne znaczenie.