badanie geotechniczne gruntu małopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens wyłącznie w przypadku, kiedy przeprowadzane jest przez osoby z właściwymi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz umiejętnościami, jakie zdobyte pozostały przez lata doświadczeń. W naszej firmie pracują wyłącznie specjaliści w swoim fachu, jacy są w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie badań geotechnicznych przeznaczonych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak również pod inwestycje komercyjne. Stworzona przez nas propozycja skierowana jest wobec tego dla każdego - zarówno dla osób prywatnych jak i firm czy biur inżynieryjnych bądź urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to niezwykle znaczący proceder, jakiego celem jest wyznaczenie warunków gruntowych oraz hydrologicznych. Jeśli okaże się, że podłoża pozostały dobrane w nieodpowiedni sposób, może stwarzać to obszerne niebezpieczeństwo pojawiania się nieodwracalnych uszkodzeń, które w efekcie mogą stać się nawet niebezpieczne dla użytkowników obiektu. Może dojść na przykład do pęknięcia ścian lub zapadnięcia się fundamentów - żeby tak się nie stało należałoby złożyć zamówienie na opinię geotechniczną gruntu.

Badania geotechniczne gruntu robimy przy wsparciu specjalistycznych sprzętów, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w trudnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z których korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Do każdego zadania przystępujemy z należytą starannością - jako obeznani fachowcy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna jest jakość. Możecie nam Państwo uwierzyć.