badanie geotechniczne gruntu małopolskie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Geotechniczne badanie gruntu ma sens jedynie w przypadku, kiedy przeprowadzane jest przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz umiejętnościami, jakie zdobyte zostały przez lata doświadczeń. W opisującej nas jednostce gospodarczej pracują zaledwie zawodowcy w swoim fachu, jacy są w stanie zaproponować Państwu wysokiej jakości usługi w aspekcie badań geotechnicznych przekazanych pod inwestycje prywatne, takie jak domy jednorodzinne, jak też pod inwestycje handlowe. Nasza propozycja skierowana jest zatem dla każdego - zarówno dla osób prywatnych jak i korporacji czy biur projektowych lub urzędów.

Geotechniczne badanie gruntu to ogromnie ważny proceder, jakiego celem jest zdefiniowanie warunków gruntowych i wodnych. W związku z powyższym, jest znaczące niebezpieczeństwo, że jeżeli fundamenty, które mają powstać na konkretnym gruncie pozostaną względem niego niewłaściwie dobrane, pojawią się niezamienne efekty, nawet w postaci defektów konstrukcji. Ma prawo dojść na przykład do pęknięcia ścian albo zapadnięcia się fundamentów - aby tak się nie stało warto zamówić opinię geotechniczną gruntu.

Badania geotechniczne gruntu robimy przy pomocy specjalistycznych sprzętów, w zależności od tego, czy jest to badanie zagęszczenia gruntu, badanie nośności podłoża czy badanie w karkołomnych warunkach gruntowych.

Przyrządy z jakich korzystamy:

  • sonda dynamiczna
  • płyta dynamiczna
  • metoda Proctora
  • sondowanie statyczne CPT i CPTU
  • sztywna płyta VSS

Każde zadanie jakie jest nam powierzane wykonujemy w głównej mierze z duża starannością - to ważne, albowiem jakość w przypadku tego rodzaju, jak i zapewne wielu innych usług ma newralgiczne znaczenie.