badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz to bardziej doceniana i potrzebna, chcemy zaprezentować Państwu sprofilowaną propozycję opisującej nas firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując swoje usługi zarówno jednostkom, które posiadają firmy jak i konsumentom prywatnym - nasz profesjonalizm poparty jest latami doświadczeń i ciągłym rozwojem, do jakiego dążymy.

Nie nastawiamy się tylko na jeden typ klientów - tak w istocie z naszej oferty ma prawo skorzystać każdy, również osoby prywatne jak i naturalnie firmy. Ofertę adresujemy do kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest potrzebne, bo definiuje warunki gruntowe oraz wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budowlana może owocować nieodwracalnymi, poważnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. By temu zapobiec i upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w wypadku trudnych warunków gruntowych, wykorzystujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy też badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jesteśmy zawodowcami, jakim możecie Państwo zaufać - zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy i kontaktu. Nasi eksperci czekają na Państwa zgłoszenia i zapytania.