badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz bardziej lubiana oraz korzystna, pragniemy przedstawić Państwu sprofilowaną ofertę naszej firmy. Na rynku geologicznym funkcjonujemy już od niezwykle wielu lat, zdobywając niezbędne doświadczenie, mając profesjonalne kwalifikacje oraz proponując usługi najwyższej jakości.

Nie nastawiamy się tylko na jeden typ klientów - tak rzeczywiście z naszej oferty może skorzystać każdy, również osoby prywatne jak i bezsprzecznie firmy. Ofertę kierujemy do kontrahentów indywidualnych, biznesowych i biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest niezbędne, bowiem definiuje warunki gruntowe oraz wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budowlana ma prawo skutkować nieodwracalnymi, poważnymi defektami jego konstrukcji. By temu zapobiec i upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, warto zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza oferta:

  • wykonujemy badania zagęszczenia gruntu sondą dynamiczną i płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w wypadku trudnych warunków gruntowych, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu wskazania modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia podłoża.

Jako eksperci w swoim fachu możemy zagwarantować Państwa, że jesteśmy dobrymi figurami na dobrym miejscu i że możecie nam uwierzyć. Nasi specjaliści czekają na Państwa zgłoszenia i zapytania.