badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz to bardziej ceniona oraz przydatna, chcemy zaprezentować Państwu sprofilowaną ofertę opisującej nas firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, proponując własne usługi zarówno figurom, które posiadają firmy jak oraz kontrahentom prywatnym - nasz fachowość poparty jest latami doświadczeń oraz ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Nie nastawiamy się tylko na jeden typ klientów - tak naprawdę z naszej oferty ma okazję skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne jak i naturalnie firmy. Propozycję kierujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych i biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest wymagane, albowiem określa warunki gruntowe i wodne. Nieodpowiednie dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budownicza może owocować niezamiennymi, istotnymi defektami jego konstrukcji. Takiej sytuacji można w niezmiernie prosty sposób zapobiec - wystarczy tylko wykonać opinię geotechniczną gruntu, którą możecie Państwo zamówić właśnie u nas. Gwarantujemy, że zostanie ona wykonana niezmiernie wnikliwie oraz fachowo

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną i płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku trudnych warunków gruntowych, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy również badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego oraz wtórnego odkształcenia podłoża.

Jako profesjonaliści w swoim fachu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwa, że jesteśmy stosownymi figurami na słusznym miejscu oraz że możecie nam zaufać. Nasi profesjonaliści oczekują na Państwa zgłoszenia oraz zapytania.