badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jako, że geotechniczne badania podłoża są coraz to bardziej potrzebną oraz lubianą usługą, pragniemy opisać Państwu propozycję należącej do nas firmy w tym naturalnie zakresie. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując własne usługi zarówno figurom, które posiadają firmy jak oraz kontrahentom prywatnym - nasz fachowość poparty jest latami doświadczeń oraz ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Nie nastawiamy się jedynie na jeden typ kontrahentów - tak w istocie z naszej oferty ma prawo skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne jak oraz naturalnie firmy. Ofertę adresujemy do konsumentów indywidualnych, biznesowych oraz biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest potrzebne, bo określa warunki gruntowe i wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budowlana może skutkować niezamiennymi, istotnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. By temu zapobiec oraz upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną i płytą dynamiczną oraz metodą Proctora
  • w przypadku trudnych warunków gruntowych, używamy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy również badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu wyznaczenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia podłoża.

Jako fachowcy w swoim fachu możemy zagwarantować Państwa, iż jesteśmy słusznymi osobami na słusznym miejscu i że możecie nam uwierzyć. Nasi zawodowcy wyczekują na Państwa zgłoszenia oraz zapytania.