badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

W związku z cały czas rosnącym zainteresowaniem w aspekcie jakim są geotechniczne badania gruntu, jako, że usługa ta jest coraz to bardziej ceniona i korzystna, pragniemy opisać Państwu sprofilowaną ofertę naszej firmy. Na rynku geotechnicznym znajdujemy się już od wielu lat, oferując swoje usługi zarówno postaciom, które posiadają firmy jak i klientom prywatnym - nasz fachowość poparty jest latami doświadczeń i ciągłym rozwojem, do którego dążymy.

Nie nastawiamy się tylko na jeden rodzaj kontrahentów - tak ściśle mówiąc z opisującej nas oferty ma prawo skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne jak i naturalnie firmy. Propozycję adresujemy do klientów indywidualnych, biznesowych oraz biur inżynieryjnych. Badanie geotechniczne gruntu jest potrzebne, bowiem definiuje warunki gruntowe i wodne. Nieodpowiednie dobranie fundamentów do gruntu, na którym planowana jest inwestycja budowlana ma okazję skutkować nieodwracalnymi, poważnymi defektami jego konstrukcji. By temu zapobiec i upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną i płytą dynamiczną i metodą Proctora
  • w wypadku skomplikowanych warunków gruntowych, stosujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT i CPTU
  • stosujemy również badania nośności fundamentu gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia gruntu.

Jesteśmy fachowcami, którym możecie Państwo uwierzyć - zachęcamy do zapoznania się z całkowitą propozycją opisującej nas firmy oraz kontaktu. Profesjonaliści z naszej firmy oczekują na Państwa zapytania lub też zgłoszenia.