badanie geotechniczne gruntu podkarpackie

Badanie geotechniczne gruntu pod domy jednorodzinne i inwestycje komercyjne sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH, płytą dynamiczną i sztywną VSS - Badanie zagęszczenia gruntu - Tel. 501 451 615, 662 339 848

Badanie gruntu sondą CPT, CPTU, DPL, DPSH - Tel. 501 451 615
Odwierty, usługi i dokumentacje geotechniczne - Tel. 501 451 615
Badanie geotechniczne gruntu pod budowę - Tel. 501 451 615
Badanie gruntu dla osób prywatnych i firm - Tel. 501 451 615

Jako, że geotechniczne badania gruntu są coraz bardziej przydatną oraz docenianą usługą, chcemy przedstawić Państwu propozycję należącej do nas firmy w tym właśnie zakresie. Na rynku geologicznym funkcjonujemy już od wybitnie wielu lat, zdobywając potrzebne doświadczenie, mając należyte kwalifikacje i proponując usługi najwyższej jakości.

Nie nastawiamy się jedynie na jeden typ kontrahentów - tak w gruncie rzeczy z należącej do nas oferty może skorzystać każdy, również osoby prywatne jak oraz oczywiście firmy. Propozycję kierujemy do klientów indywidualnych, biznesowych i biur projektowych. Badanie geotechniczne gruntu jest potrzebne, albowiem definiuje warunki gruntowe i wodne. Niedobre dobranie podłoży do gruntu, na jakim planowana jest inwestycja budowlana może owocować nieodwracalnymi, istotnymi uszkodzeniami jego konstrukcji. By temu zapobiec oraz upewnić się, że nie zagraża Tobie pękanie ścian w domu czy zapadanie się fundamentów, należałoby zamówić opinię geotechniczną gruntu

Nasza propozycja:

  • wykonujemy badania zagęszczenia podłoża sondą dynamiczną oraz płytą dynamiczną i metodą Proctora
  • w wypadku skomplikowanych warunków gruntowych, użytkujemy metodykę z użyciem sondowań statycznych CPT oraz CPTU
  • stosujemy także badania nośności podłoża gruntowego płytą sztywną VSS w celu określenia modułu pierwotnego i wtórnego odkształcenia podłoża.

Jako profesjonaliści w swoim fachu możemy zapewnić Państwa, iż jesteśmy słusznymi postaciami na dobrym miejscu oraz że możecie nam uwierzyć. Fachowcy z należącej do nas firmy wyczekują na Państwa zapytania lub ewentualnie zgłoszenia.